De staat Camo 2023

Gepubliceerd bijgewerkt
Cover image for: De staat Camo 2023

Het is een spannende tijd voor Camo en onze gebruikers. De release van Camo 2 in maart, met ondersteuning uitgebreid naar honderden nieuwe apparaten, terwijl nieuwe functies en verbeterde prestaties werden geïntroduceerd, was het resultaat van maandenlang probleemoplossend teamwerk en markeerde een belangrijke mijlpaal voor de app. Sindsdien zijn er meer evenementen en nieuws geweest dan waar we tijd over hebben gehad.

In mei was Camo te zien in een keynote op de Microsoft Build-ontwikkelaarsconferentie, met een demo van hoe we geavanceerde technologie gebruiken om de nieuwste functies van de app op Windows aan te drijven. Toen we daar waren, hebben we ook aangekondigd dat Camo later in 2023 naar de Microsoft Store zal komen.

In juni werd Camo erkend voor zijn productontwerp en innovatie door te worden uitgeroepen tot finalist van de Apple Design Awards.

En in de afgelopen twee maanden hebben we aangekondigd dat we Camo later dit jaar naar Windows op ARM zullen brengen. Dit maakt deel uit van onze bredere inspanningen om geavanceerde machine learning-modellen en tooling te combineren met de nieuwste AI-hardware van Qualcomm en ARM.

Dit zijn zeker drukke dagen, maar het voelt als het juiste moment om wat meer te vertellen over wat al deze evenementen en aankondigingen betekenen voor de staat Camo. Terugkijkend zijn we enorm trots op hoe ver de app in slechts een paar jaar tijd is gekomen. Vooruitkijkend, zien we het echt stijgen.

Camo 2

Drie jaar geleden bedachten we Camo als een hulpmiddel om video van professionele kwaliteit vast te leggen voor vergaderingen en presentaties, streaming en contentcreatie. Ons uitgangspunt was eenvoudig: gebruikers controle geven over de geavanceerde camera's van hun smartphone, zodat ze geweldige video's kunnen vastleggen, streamen en opnemen. Camo zou naadloos samenwerken met de video-apps die ze gebruikten, terwijl het volledig werd geoptimaliseerd voor elke nieuwe generatie hardware.

Met de lancering van Camo 2 hebben we een enorme sprong gemaakt in het brengen van betere video en meer controle voor iedereen die het nodig heeft. Gebruikers hadden nu toegang tot de mogelijkheden van Camo met vrijwel elk apparaat dat ze wilden, inclusief ingebouwde camera's, webcams, DSLR's en actiecamera's. Van een goedkope webcam tot een professionele DSLR die vele duizenden kost, als hij op een computer zou kunnen worden aangesloten, zou Camo hem superkrachten kunnen geven.

We hebben ook gloednieuwe functies zoals Spotlight, Virtual green screen en Auto Framing geïntroduceerd in de reeks functies van Camo, terwijl we tegelijkertijd verbeterde efficiëntie leveren door hardwareversnelling op zowel Windows als macOS. Het was geweldig om de reacties van onze gebruikers te horen, de recensies te lezen en te zien hoe Camo 2 creatievelingen en andere professionals heeft geholpen bij het maken van geweldige inhoud, zoals deze fantastische YouTube- tutorials en recensies van Darkened Cyrus , bedoeld om nieuwe videomakers te helpen hun uitrusting en opstelling.

Bij elke stap zijn het onze gebruikers - professionals, docenten, makers, streamers en anderen - die hebben bijgedragen aan het vormgeven en informeren van Camo's reis. Dus terwijl we eraan werken om de app nog beter te maken, ondernemen we stappen om de community die eromheen is gegroeid te versterken.

Om te beginnen hebben we livestream Camo Conversation en Camo Classroom-evenementen geïntroduceerd, waardoor Camo-gebruikers de mogelijkheid krijgen om te luisteren en vragen te stellen aan panels van video-experts over onderwerpen als het verbeteren van audio tot het perfectioneren van verlichting tot het plannen en presenteren van inhoud.

We hebben ook een verwijzingsprogramma geïntroduceerd, waarmee maandelijkse en jaarlijkse Camo Pro-abonnees gratis proefversies met hun netwerk kunnen delen. Het maakt allemaal deel uit van dat uitgangspunt: betere video beschikbaar maken voor iedereen die dat wil, met behulp van de technologie die ze al hebben.

Camo bij Microsoft Build

Een kernprincipe dat in de app tot uiting komt, is onze toewijding om op elk platform de best mogelijke ervaring op te bouwen. Voor Windows betekende dit het creëren van een frisse, vloeiende ontwerpinterface, gebouwd op de nieuwste Microsoft API's en boordevol video-aanpassingen en effecten. Onze gemeenschap van Windows-gebruikers vond het geweldig, Qualcomm nam het op in hun keynote op Computex en Microsoft nodigde ons uit voor de Build-ontwikkelaarsconferentie om andere ontwikkelaars te laten zien wat we aan het doen waren.

Daarom stond Camo eind mei centraal in Seattle en trakteerde Aidan, onze CEO, het Build-publiek op een voorproefje van wat er naast Camo op het platform komt. Terwijl hij enkele krachtige nieuwe functies demonstreerde, vertelde Aidan ook hoe ons team nu werkt aan het ontwerpen van een nieuwe generatie Camo-mogelijkheden, met behulp van een combinatie van nieuwe tools en hardware van de volgende generatie. Zometeen vertellen we je meer over wat ons zo enthousiast maakt over AI-beeldvorming en Neural Processing Units (NPU's).

Camo en de Apple Design Awards

Vervolgens werd Camo, voorafgaand aan de WWDC van dit jaar, voor het eerst uitgeroepen tot finalist van de Apple Design Award . Het was bijzonder om erkend te worden in de categorie Innovatie, een waarde die ons vanaf het begin heeft geleid , toen we de app voor het eerst ontwierpen voor release op macOS en iOS. En we zijn nog niet klaar met innoveren op die platformen. Met de framework-updates voor macOS Sonoma en iOS 17 van dit jaar, kunnen we niet wachten om Camo vooruit te helpen en ervoor te zorgen dat Camo de beste keuze blijft voor onze community van Mac-gebruikers.

Camo in de Microsoft Store

De lancering van Camo 2 en de grote ontwikkelaarsconferenties liggen achter ons, maar we rusten niet op onze digitale lauweren. Om te beginnen zijn we druk bezig met het vinden van manieren om geweldige video in nog meer handen te krijgen. Onze volgende stap is om Camo nog beter vindbaar en toegankelijker te maken door het later in 2023 naar de Microsoft Store te brengen. Makers en professionals van over de hele wereld kiezen Windows als hun go-to-platform voor hun vak, en we kunnen niet wachten op meer mensen om Camo gemakkelijker te ontdekken via de Microsoft Store.

Camo, NPU's en AI-tools

Waar ze het ook vandaan downloaden, we weten dat gebruikers de snelheid en stabiliteit van Camo zullen waarderen. Bij het ontwerpen van Camo 2 werkten we nauw samen met AMD, Intel en NVIDIA om hun nieuwste en beste hardware te ondersteunen, en ontwikkelden we nieuwe, efficiëntere manieren om de app te laten werken, inclusief het ontlasten van een deel van de verwerkingslast naar de camera's zelf.

Wat we nu in de maak hebben, zal ze wegblazen. Dankzij de enorme belofte van Neural Processing Units (NPU's), nieuwe chiparchitectuur en AI-beeldanalyse, zien we dat Camo een heel nieuw prestatieniveau bereikt, haalbaar met een beetje hulp van onze vrienden bij Qualcomm, ARM en Microsoft.

Camo's segment op Microsoft Build 2023. Bekijk de volledige sessie , Shaping the future of work with AI , waar Camo te zien is (1:27:48).

Een van de meest opwindende ontwikkelingen is de NPU, een hardwareversneller speciaal voor machine learning-workflows. Wat grafische verwerkingseenheden (GPU's) hebben gedaan voor grafische berekeningen - ze sneller en efficiënter maken zonder de bronnen van een apparaat te monopoliseren - zullen NPU's doen voor AI-gerelateerde berekeningen, maar met nog meer kracht.

Vertrouwen op deze nieuwe speciale hardware zorgt voor duizelingwekkende verbeteringen in efficiëntie voor machine learning-workloads, wat resulteert in zowel snellere beeldanalyse, betere algehele app-prestaties en een betere levensduur van de batterij van het apparaat, met meer middelen die de gebruiker overhoudt voor andere taken. De eerste prestatiestatistieken voor de NPU's en ARM-chips van Qualcomm zijn echt indrukwekkend: 15x sneller dan GPU en 20x sneller dan CPU in onze tests. Met zo'n snelheid wordt onze Camo-productroadmap meer een vluchtplan.

Het is opwindend om met zulke geavanceerde hardware te werken, maar om het potentieel ervan volledig te benutten, zijn goede engineering en zelfs betere gereedschappen vereist. De introductie door Microsoft van de Olive ML-toolchain speelt een grote rol bij het ontsluiten van Camo's vermogen om met deze technologieën te werken, waardoor ons team kan voortbouwen op hun kennis van bestaande formaten en technieken, zoals ONNX en modeloptimalisatie en -levering. De komende maanden zullen we eraan werken om dit te gebruiken in nieuwe in-app-functionaliteit waarvan we hopen dat deze onze gebruikers zal verrassen en hen nog meer tools zal geven voor het maken van ongelooflijke video.

We kunnen niet wachten om je meer van de opwindende toevoegingen te laten zien die op stapel staan, en om je meer te vertellen over wat we doen om Camo op elk platform beter te maken. Het wordt een drukke zomer voor ons, maar we nemen zeker de tijd om de blog bij te werken met de laatste ontwikkelingen. Als u Camo-aankondigingen per e-mail wilt ontvangen, kunt u zich hier eenvoudig abonneren .

Zoals altijd, bedankt voor je deelname aan de Camo-reis. We zouden het niet zonder jou kunnen.

Kunnen we dit artikel verbeteren?

We horen graag van gebruikers: Stuur ons een e-mail, laat een reactie achter of stuur een tweet @reincubate?

© 2008 - 2024 Reincubate Ltd. Alle rechten voorbehouden. Geregistreerd in Engeland en Wales #5189175, VAT GB151788978. Reincubate® en Camo® zijn geregistreerde handelsmerken. Privacybeleid & termen.